Categories Bez kategorii

Pogoda na meteoprog we wszystkich miastach Polski

Dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z warunkami pogodowymi w Polsce, dostępny jest specjalny portal informacyjny.

Witryna pogoda na meteoprog.pl zawiera tylko zweryfikowane informacje. Użytkownicy będą mogli uzyskać informacje dotyczące opadów, zmian temperatury powietrza, kierunku i siły wiatru.

Możesz wyświetlić informacje istotne na dziś, jutro i kilka kolejnych tygodni. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć odpowiednią stronę witryny. Możesz się zalogować i wyświetlić dane pogodnie w swoim lub innym mieście na całym świecie.

Prognoza pogody na meteoprog pozwala przeglądać mapę z temperaturą na całym terytorium Polski. Tutaj widać, że w okolicach Poznania koniec maja będzie słoneczny, a temperatura będzie się zmieniając między +19 stopni Celsjusza w ciągu dnia do +5 stopni w nocy. Na południu i południowym wschodzie + będzie padać, a pod Krakowem temperatura spadnie w nocy do 10 stopni Celsjusza.

Sucha, ale pochmurna pogoda będzie kontynuować na północy. Kolumna termometru nie pokaże więcej niż + 20 stopni Celsjusza. W nocy możliwe jest chłodzenie do + 6 ° C. Ciśnienie atmosferyczne w granicach normy, nie więcej niż 762 mmHg.

Oczekiwana pogoda we Wrocław

W maju pogoda zadowoli mieszkańców z odrobiną ocieplenia. Po deszczu powietrze ogrzewa się do +20 stopni Celsjusza. Pod koniec miesiąca pogoda Wrocław jest w większości pochmurna, słońce nie zajrzy przez chmury. W nocy temperatura spadnie do +7 stopni, więc miłośnicy nocnych spacerów powinni ubrać się cieplej. Wysokie poziomy wilgotności będą obserwowane przez prawie cały miesiąc.

Prognoza pogody dla Wrocławia nie różni się zbytnio od pogody w pobliskim mieście Legnica:

• temperatura powietrza również wzrośnie do +20 stopni, ale całkiem możliwe, że chmury zostaną zastąpione światłem słonecznym;

• lekkie deszcze i wysoka wilgotność zmuszą mieszkańców i odwiedzających nosić ze sobą parasole i płaszcze przeciwdeszczowe;

• pod koniec miesiąca ciśnienie atmosferyczne będzie nieco niższe – 729 mm Hg, więc osoby wrażliwe na warunki pogodowe powinny uważnie monitorować swoje zdrowie.

Jeśli planujesz zwiedzanie lokalnych atrakcji na weekend, radzimy sprawdzić o prognozę pogody na stronie internetowej. Pomoże ci to być na bieżąco ze zmianami warunków pogodowych. Ostrzeżenie o nagłym deszczu lub ochłodzeniu zostanie opublikowane na portalu internetowym, dzięki czemu można wybrać odpowiedni strój.

*Artykuł sponsorowany

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author