Categories Powiat Rawski

Powstały bezpieczne przejścia w Rawie i wyremontowano ulice: Tomaszowską i Kościuszki

Piesi na głównych ulicach Rawy Mazowieckiej mogą czuć się bezpiecznie. To za sprawą dużej inwestycji drogowej zrealizowanej na ul. Tomaszowskiej i Kościuszki. Została ona zrealizowana  dzięki zgodnej współpracy powiatu i miasta.

Powiat Rawski, we współpracy z Miastem Rawa Mazowiecka zrealizował przebudowę ul. Tomaszowskiej na odcinku od ul. Wyzwolenia do Ronda im. Św. Jana Pawła II wraz z przebudową kanalizacji deszczowej na skrzyżowaniu ul. Tomaszowskiej i ul. Przemysłowej. Inwestycja ta kosztowała niemal 1 mln zł i została sfinansowana pół na pół przez miasto i powiat.

Dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a także przy finansowym udziale powiatu oraz miasta na ulicach Tomaszowska i Faworna w Rawie powstaną bezpieczne przejścia dla pieszych. Przy tej okazji wyremontowano nawierzchnię tych ulic. Doświetlono niebezpieczne miejsca. A także poprawiono krawężniki i chodniki tam, gdzie takie działania były potrzebne.

Nowe przejścia już niebawem zostaną wymalowane na skrzyżowaniu ul. Kościuszki/Faworna, ul. Kościuszki/Niepodległości, ul. Kościuszki/Nowa, ul. Tomaszowska, ul. Tomaszowskiej/Solidarności, ul. Tomaszowska/Cmentarna, ul. Tomaszowska/Przemysłowa, ul. Tomaszowska/Wyzwolenia.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author