Categories Miasto

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4

Irena Wiśniewska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej informuje jak zostały zorganizowane zajęcia dydaktyczne w kierowanej przez nią placówce i jak będzie wyglądać rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 w czasie pandemii COVID – 19 będzie obowiązywać „Procedura przeprowadzania zajęć w systemie stacjonarnym w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem lub COVID – 19”.

W szkole zostaną umieszczone instrukcje dotyczące prawidłowego mycia rąk, prawidłowej dezynfekcji, wytyczne przygotowane przez GIS i MEN oraz ważne telefony.

Oddziały klas zostaną przyporządkowane do poszczególnych segmentów szkoły. W segmencie pierwszym będą odbywały się zajęcie uczniów klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych, w segmencie drugim i trzecim zajęcia klas IV-VIII. Zespoły klasowe najmłodszych będą na stałe przypisane do pracowni i nie będą się przemieszczać po budynku. W budynku szkoły znajdować się będą tylko uczniowie i pracownicy.

Rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 01.09.2020 r. odbędzie się na hali sportowej (boisku szkolnym) z zachowaniem środków ochrony indywidualnej (maseczki, rękawiczki). Oddziały 0 i I klasy z rodzicami o różnych godzinach, pozostałe klasy w rozbiciu na II-III, IV-VI i VII-VIII w wyznaczonych godzinach bez rodziców, z wychowawcami.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author