Categories Powiat

Śmiertelny wypadek w Wólce Lesiewskiej. Zginęły dwie osoby – mieszkańcy powiatu rawskiego

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 725 w Wólce Lesiewskiej. Zginał kierowca oraz pasażerka toyoty. Okoliczności tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają rawscy policjanci.

22 marca 2023 roku około godziny 15.00 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wólka Lesiewska doszło do zdarzenia drogowego.

67-letni mieszkaniec powiatu rawskiego kierując toyotą yaris ciągnął za pojazdem przyczepkę załadowaną drewnem.

Z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem transporterem kierowanym przez 67-letniego mieszkańca powiatu pabianickiego.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 64-letnia pasażerka toyoty, kierujący w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym do szpitala, jednak pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Policjanci na miejscu zdarzenia przez wiele godzin pracowali pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.

Droga była zablokowana, a policjanci organizowali objazdy.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk – Policja Rawa

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author