Categories Bez kategorii

Usługi gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii

Powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek i wolumetria twarzy to jedne z wielu usług gabinetu medycyny estetycznej. Takie zabiegi stały się niezwykle popularne i są chętnie wybierane przez osoby starsze i młodsze. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, sprawdźmy, czym cechują się wspomniane zabiegi. Jak odbywa się skuteczne powiększanie ust? Co trzeba wiedzieć o wypełnianiu zmarszczek i wolumetrii twarzy?

 

Powiększanie ust

Profesjonalne powiększanie ust we Wrocławiu jest zadaniem dla specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. W tej sytuacji stosuje się kwas hialuronowy, powstający z laboratoriach. Substancja ta jest oczyszczana z wszelkich zanieczyszczeń, kwasów nukleinowych i białek oraz przechodzi liczne badania chemiczne i bakteriologiczne. Jeśli chcemy zadbać o to, aby nasze usta stały się pełne i piękne, skorzystajmy z powiększania za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg bazuje na kilku etapach, takich jak:

  • Dezynfekcja danego obszaru
  • Znieczulenie z użyciem kremu z lidokainą
  • Podanie preparatu jednorazową, cienką igłą
  • Rozprowadzenie preparatu w ustach poprzez lekki masaż manualny

Wszelkie wątpliwości w tym zakresie omówimy ze specjalistą z gabinetu medycyny estetycznej.

Wolumetria twarzy

Popularnością cieszy się także wolumetria twarzy we Wrocławiu, która jest skuteczną metodą odmładzania twarzy za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego. Wypełniaczami są tutaj preparaty o konsystencji żelowej, pozwalające korygować zmarszczki, opadanie tkanek i uzupełniać ich objętość. Na szczęście takie rozwiązanie jest biokompatybilne z tkankami, dlatego nie ma mowy o wystąpieniu alergii. Zabieg modelowania twarzy obejmuje podanie substancji kwasu HA w określone partie, zgodnie z potrzebami i rysami twarzy pacjenta. Pamiętajmy o tym, że wolumetria twarzy jest dostępna dla mężczyzn i kobiet po ukończeniu 18 roku życia! Jeśli chodzi o efekty zabiegu, są one widoczne praktycznie od razu i utrzymują się 6-18 miesięcy. Całkowicie normalne jest to, że po zabiegu wolumetrii pojawia się zaczerwienienie i obrzęk – te problemy mijają w trakcie kilku godzin.

Wypełnianie zmarszczek

Gabinet kosmetologiczny zapewnia niezawodne wypełnianie zmarszczek we Wrocławiu z użyciem kwasu hialuronowego. Jak przebiega ten proces? Warto zauważyć, że zabieg polega na podaniu preparatów z kwasem hialuronowych w miejscach zmarszczek i bruzd. Ogromnie ważne jest skuteczne i efektywne działanie – technika ta ma na celu wypełniać i niwelować zmarszczki, dlatego na nowo odzyskamy pewność siebie. Podczas zabiegu zmarszczki są wypełniane równomiernie, a nasza twarz odzyskuje naturalne kontury. Dodatkowo dochodzi do stymulacji elastyny i kolagenu, co przekłada się na poprawę elastyczności i jędrności skóry.

Aktualnie z profesjonalnego wypełniania zmarszczek w gabinecie medycyny estetycznej korzysta coraz więcej kobiet i mężczyzn. Postawmy na sprawdzonych i doświadczonych specjalistów, którzy pomogą nam wybrać idealne zabiegi dla siebie.

Artykuł sponsorowany

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author