Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Wakacje w rawskiej bibliotece, czyli baśniowe podróże po literaturze

Zajęcia literacko-plastyczne oparte na znanych i mniej znanych bajkach i baśniach z różnych kontynentów to propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej na spędzenie lata w mieście.

Miejska Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci (Plac Piłsudskiego 9) zaprasza dzieci z Rawy do udziału w zajęciach wakacyjnych, które odbywać się będą od 8 do 12 sierpnia w godzinach od 11:00 do 12:30.

Finałem wakacji w bibliotece będzie kolorowy, plenerowy „Piknik przy Altanie” w Parku Miejskim. Odbędzie się on 13 sierpnia od godziny 13:00 do 17:00.

Z letnią ofertą startujemy w poniedziałek, 8 sierpnia. Przez cały tydzień będziemy proponować najmłodszym spotkania z dobrą literaturą. Codzienne zajęcia rozpocznie wspólne czytanie bajeczki. Później przyjdzie pora na zabawy animacyjne i kreatywny kącik plastyczny. Nie zabraknie uwielbianych przez najmłodszych zagadek, malowanek i gier. Zajęcia rozplanowane zostały na półtorej godziny (zaczną się codziennie punktualnie o godzinie 11:00). Będą się odbywać w czytelni bibliotecznego Oddziału dla Dzieci (przy Placu Piłsudskiego 9).

Uwaga – na zajęcia obowiązują zapisy. Chęć udziału dziecka w spotkaniach należy zgłosić pod numerem telefonu 535 282 791.

Wakacje z MBP zakończy plenerowy piknik „Cała naprzód ku nowej przygodzie”. Impreza odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia w altanie w miejskim parku. Jego głównym punktem będzie podsumowanie konkursu „Najlepsi Czytelnicy roku 2021” oraz przedstawienie Teatru Arlekin. W pikniku wezmą udział także przyjaciele biblioteki – policjanci, strażacy, młodzież, lokalni rękodzielnicy i wielu innych naszych przyjaciół.

W trakcie zabawy prowadzona będzie kwesta na rzecz Kamila Dziubińskiego „Agregat dla Kamila”.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author