Categories Miasto

Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl “Lista męskich życzeń”

15 lutego o godz. 13 i 16 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej będziemy mogli obejrzeć spektakl “Lista męskich życzeń”. Obsada, która zagra w Rawie Mazowieckiej: Artur Barciś, Krzysztof Wieszczek, Urszula Dębska. My mamy jedno, podwójne zaproszenie dla Czytelników KochamRawe.pl na ten spektakl (na godz. 13). Szczegóły konkursu na naszym profilu facebook.com/kochamrawe

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie MDK w Rawie Mazowieckiej, pod nr tel. 570 666 140 oraz na (godz. 13:00) TUTAJ

Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście “tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na “Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół.

Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie.

A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!

Wejdź na nasz profil facebook.com/kochamrawe, aby dowiedzieć się jak wygrać podwójne zaproszenie na ten spektakl w Rawie Mazowieckiej.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author