Categories Powiat

Wypadek. Samochód do kasacji. Kierowca i pasażerka w szpitalu

Wypadek drogowy w miejscowości Podsędkowice gmina Biała Rawska. Po uderzeniu w drzewo w samochodzie zakleszczony został kierujący i jego pasażerka. Oboje zostali przewiezieni do szpitali. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej pod nadzorem prokuratora.

Policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej pod nadzorem Prokuratora wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku drogowego, do którego doszło 14 listopada 2020 roku około godziny 21:00 w miejscowości Podsędkowice.

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn na prostym odcinku kierujący peugeotem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący wraz z pasażerką zostali zakleszczeni w pojeździe i do ich uwalniania potrzebna była interwencja strażaków.

25 – letni kierujący samochodem peugeot partner i jego 21 – letnia pasażerka wymagali hospitalizacji. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wykonali oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia wraz z dokumentacją fotograficzną, ustalili i przesłuchali świadków. Kierującemu została pobrana krew do badań.

Tym razem uczestnicy mieli wiele szczęścia, ponieważ zdarzenie to mogło mieć tragiczny finał.

Policja przestrzega przed nieodpowiedzialną jazdą. Brak uprawnień do kierowania pojazdami, a przede wszystkim jazda w stanie nietrzeźwości jest wręcz śmiertelnym zagrożeniem zarówno dla kierującego, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: mł. asp. Małgorzata Lewandowska KPP w Rawie.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author