Categories Miasto

Wypożyczaj za darmo e-książki w rawskiej bibliotece publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna poszerza swoją ofertę, tym razem o książki w formie elektronicznej. Jest to z pewnością szczególnie wygodne w dobie trwającej epidemii.

Wypożycz opowiadania “Pewnego razu w Rawie…”>>>

– Zapraszamy po darmowe kody dostępu do naszej książnicy lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, wystarczy podać swój numer karty bibliotecznej a otrzymacie wspomniany kod dostępu do portalu IBUK libra. Znajdziecie tam około 2000 e-książek dostępnych on-line – informuje Zbigniew Pacho, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej (o jego planach na rozwój rawskiej biblioteki przeczytacie już za kilka dni w bezpłatnej gazecie „KochamRawe.pl – magazyn opinii”). – Na naszych czytelników w wirtualnej bibliotece dostępne są e-booki ze wszystkich gatunków zaś dla uczniów i studentów książki naukowe – dodaje dyrektor Pacho.

Książki można czytać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu (komputer, tablet, telefon) w dowolnym miejscu. Szukaną pozycję znajdziecie przy pomocy wyszukiwarki a po zalogowaniu możecie ją wypożyczyć.

Logowanie jest bardzo proste, aplikacja umożliwia logowanie się kontem na Facebook oraz Google lub poprzez podanie adresu e-mail i hasła.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej biblioteki rawamaz.e-bp.pl/. Zapraszamy – libra.ibuk.pl

Wypożycz książkę Roberta Stępowskiego “Marketing polityczny”>>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author