Categories Miasto

Wystawa on-line biletów zaprojektowanych przez Grzegorza Matyszewskiego

Od 29 maja na stronie mdkrawa.pl można oglądać bilety na wydarzenia odbywające się w ostatnich latach w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Autorem projektów jest rawianin – Grzegorz Matyszewski.

Grzegorz Matyszewski urodzony w 1986 r. w Rawie Mazowieckiej, studiował Sztukę Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Pracuje w firmie Huncwot, w której zajmuje się tworzeniem stron internetowych charakterystycznych ze względu na bogactwo animacji i wysoki poziom artystyczny. Razem ze swoim zespołem wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych konkursach branży stron internetowych (Cannes Lions, Webby Award, European Design Award, Awwwards). Od 2016 członek jury konkursu Awwwards.

Od 2007 r. projektuje plakaty dla Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Na wystawie zaprezentuje projekty biletów, które powstały przy okazji różnych imprez organizowanych przez MDK. Bilety, które na co dzień nie trafiają do tak szerokiej publiczności jak plakaty, teraz ujrzą światło dzienne w formie internetowej galerii.

BILETY ZAPROJEKTOWANE PRZEZ GRZEGORZA MATYSZEWSKIEGO MOŻESZ ZOBACZYĆ TUTAJ>>>

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author