Categories Miasto Rawa Mazowiecka

XXIII Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 sierpnia

Już 2️6 sierpnia (sobota), od godziny 10:00 do 15:00, czeka na Ciebie niezapomniane wydarzenie – XXIII Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy! To doskonała okazja, by wyruszyć na rowerową wyprawę razem z bliskimi i odkryć piękne zakątki naszego regionu.

Trasa tegorocznego rajdu wynosi 2️7 km i prowadzi przez urokliwe miejscowości: Rawa Mazowiecka, Chrusty, Byliny Stare, Dziurdzioły, Małgorzatów, Podkonice, Chociwek (gdzie czeka przerwa na odpoczynek), Podlas, Osiedle Pisarzy Polskich, a metę osiągniemy przy ul. Tatar od strony pływalni Aquarium.

Spokojnie, trasa została tak dobrana, abyście mogli cieszyć się głównie drogami asfaltowymi. Kilometrowy odcinek drogi gruntowej znajduje się jedynie za miejscowością Małgorzatów. Na trasie czekają na Was niezwykłe widoki i kilka niewielkich podjazdów, które dodadzą wyzwania, ale nie sprawią większych trudności.

Start i zakończenie rajdu – Teren przy hali sportowej OSiR Tatar.

Zapisy uczestników Rajdu Rowerowego

Zapisy przyjmowane są na przystani nad zalewem Tatar oraz w hali sportowej Milenium przy ul. K. Wielkiego 28 w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu 26 sierpnia w biurze rajdu, które będzie usytuowane przy hali sportowej, w godz. 8.30 – 9.30. Jak zwykle na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, pamiątkowe koszulki.

ubezpieczenia Rawa Mazowiecka Dorota Bakalarska

ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
REKLAMA


 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author