Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Zwolniony z pracy mężczyzna, postanowił zemścić się na szefie i uszkodził mu samochód

Rawa Mazowiecka: Kara do 5 lat więzienia grozi 57-latkowi, który uszkodził samochód swojego byłego pracodawcy. Zwolniony z pracy mężczyzna wyładował swoją złość na samochodzie. Został ujęty przez pokrzywdzonego i przekazany policjantom.

20 lipca 2022 roku kilka minut po północy do rawskiego dyżurnego zadzwonił mężczyzna informując, że wraz z synem ujął osobę, która zniszczyła jego auto zaparkowane na jednej z posesji w Rawie Mazowieckiej.

Mundurowi pojechali pod wskazany adres. Okazało się, że 57-latek sfrustrowany faktem zwolnienia z pracy postanowił zemścić się na pracodawcy.

Nocą pojawił się na nieogrodzonej posesji, na której zamieszkiwał były szef i kostką klinkierową uderzał w szyby oraz karoserię zaparkowanego audi.

Obudzony hałasem właściciel auta, widząc wandala wybiegł z domu i ujął go “na gorącym uczynku”.

Pilnował wandala do przyjazdu policjantów.

Nietrzeźwy 57-latek został zatrzymany przez policjantów.

Straty wyceniono na 20 tysięcy złotych.

Zatrzymany odpowie za zniszczenie mienia. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto sąd może zobowiązać go do naprawienia szkody. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i jego miejsca zamieszkania.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk KPP w Rawie

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author