Categories Miasto

1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych i Bieg “Tropem Wilczym”

1 marca o godz. 10 uroczystości w Miejskim Domu Kultury, a 3 marca o godz. 12 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.

1.03 po złożeniu kwiatów pod tablicą upamiętniającą Danutę Siedzikównę „Inkę”, której imię nosi Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej, wysłuchamy prelekcji dr Marcina Broniarczyka „Żołnierze Niezłomni”, następnie odbędzie się Gala Konkursu Historycznego i koncert Bartłomieja Kurowskiego.

3 marca o godz. 12 na terenie OSiR Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.

Uczestnicy biegu będą mogli wystartować na dwóch dystansach: 1963 i 5000 m. Do udziału w biegu będzie można zapisać się w dniu 3 marca w biurze zawodów na Hali OSiR Tatar, w godz. 9.30 – 11.45. Pierwszych 140 osób – wg kolejności zgłoszeń – otrzyma bezpłatnie pakiety startowe zawierające między innymi pamiątkową koszulkę z wizerunkiem bohatera.

Pierwsze trzy osoby biegnące na dystansie 5000 m w kategorii kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pamiątkowymi statuetkami. Pierwszych 70 uczestników, na każdym dystansie, otrzyma pamiątkowe medale.

Podczas tegorocznej edycji Biegu Tropem Wilczym angażujemy się w akcję charytatywną. Będziemy pomagać Małgosi oraz Bartkowi. Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/tropemwilczym. Zbiórka została zgłoszona przez Fundację Wolność i Demokracja.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author