ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

10 sierpnia Letnia Scena Teatralna MDK

“Księżniczka Rosa i Klimek” to tytuł spektaklu teatralnego dla dzieci, który już 10 sierpnia o godz. 11 zobaczymy w Miejskim Domu Kultury. Cena biletu – 5 zł.

Czy wiecie, czym jest Katarynka? Może to nazwa egzotycznej grypy, bądź też zamorskiej krainy, do której niewielu śmiałków miało szansę dotrzeć? Macie rację, to magiczne pudło, z którego po zakręceniu korbą wylatują dźwięki tworzące piękne melodie. Ale to także nazwa niesamowitego teatrzyku dla dzieci- jego magia opiera się na połączeniu ruchu, dźwięku, i niesamowitej energii. W sierpniu przybywają do Rawy Mazowieckiej z niesamowitym przedstawieniem, by przenieść nas w świat baśni.

Jest to opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór, bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta ta pomaga im w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

KUP Zbiór opowiadań o Rawie Mazowieckiej i Ziemi Rawskiej “Pewnego razu w Rawie…”>>>

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author