Categories Miasto

Koncert grupa Quercus Melodica w altanie – odwołany. 6.09 ma wystąpić Robert Skrzypek

Ze względu na prognozowane na niedzielę, 30 sierpnia, opady deszczu – Recital Grupy Quercus Melodica i Koncert Uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego są odwołane. Odbędą się w innym terminie przy sprzyjającej pogodzie. Jeśli pogoda dopisze, 6 września wystąpi Robert Skrzypek.

Wystąpią znane już nie tylko w Rawie, ale i w stolicy mieszkanki Warszawy, a pochodzące z Julianowa – siostry Natalia i Justyna Grabarz.

W repertuarze piosenki Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Wojciecha Młynarskiego i innych autorów z obszaru estetycznego piosenki literackiej w interpretacji aktorskiej, ale także ulubione piosenki wokalistek, pochodzące z całego muzycznego świata.

Solistkom towarzyszy Natalya Adamowicz na wiolonczeli i Mirosław Klimczak na gitarze klasycznej.

W drugiej części wystąpią uczniowie ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Rawie Mazowieckiej wraz z nauczycielami w programie pt.”Od klasyki do rozrywki”.

Zaś 6 września o godz. 16 w parkowej altanie wystąpi Robert Skrzypek, gra na gitarze i śpiewa, jest również poetą, wydał swoje wiersze i można je kupić w EMPIK-u.

Robert Skrzypek – bard, autor książek “Wejdź we mnie”, “Brudne Wiersze” z poezją współczesną zajmuje się poezją od 1997 roku, publikuje wiersze w pismach “AKANT”, “Helikopter”, “Obszary przepisane”, “Wytrych”, Inter Magazyn Literacki, Pisarze.pl, z wykształcenia kulturoznawca i animator kultury, osoba z doświadczeniem 22 lat w trzeźwości, prywatnie tata Tosi i Michaliny.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author