Categories Miasto

Atrakcje dla dzieci i młodzieży w czasie Dni Rawy 2019

Święto naszego miasta to nie tylko spotkania z artystami, muzykami, to również szereg innych atrakcji adresowanych do młodszej widowni.

W „Strefie Dziecka” nasze pociechy będą mogły zanurzyć się w baśniowy świat wypełniony po brzegi dmuchańcami, wśród których na pewno wyróżniać się będzie zjeżdżalnia ze ścianką wspinaczkową „Bajdocja”, profesjonalny ring bokserski, a także plac zabaw, gdzie mieszka tajemniczy klaun!

A to dopiero początek niespodzianek, ponieważ wśród wielobarwnych dmuchańców ożyje niezwykła kraina nazwana przez jej mieszkańców „Klockolandią”. Kto będzie miał odwagę przekroczyć jej próg, zostanie wciągnięty w nieziemską zabawę megaklockami. Dzieci będą mogły zagrać w jengę, oddać się bez reszty układaniu puzzli, dowiedzą się również o istnieniu klocków słomkowych.

Nieopodal będzie wydzielona także strefa z eko-grami, a w niej dosłownie każdy, nie tylko najmłodsi, będzie mógł zagrać na tablicy zręcznościowej, w kręgle, piłkarzyki, i być może po raz pierwszy w cymbergaja czy bulika.

W uroczej strefie relaksu wokół nas krążyć będą ogromnych rozmiarów bańki i mniejsze nieco baloniaki – balonowe kreacje na każdą okazję. Otoczeni zostaniemy przez animatorów, którzy nauczą nas poskramiać skaczące rury, jeździć na przeciwskrętnym rowerze, czyli takim, który podziwiać możemy jedynie w cyrku. Do dyspozycji uczestników będą także kosmiczne pojazdy weplay, oraz narty, na których zmieści się cała grupa! Fani tunelu edukacyjnego oraz zabaw z chustą klanzą nie będą zawiedzeni, te atrakcje również pojawią się w strefie relaksu. Malowanie twarzy i malowanie włosów także może dzieciom się przydarzyć, a gdy poczujemy głoda, nieopodal zakwitnie w krainie zabawy wata cukrowa. W świecie tym pojawi się na pewno tryskająca nieprzeciętnym optymizmem i poczuciem humoru maskotka bajkowa – Kubuś Puchatek.

Oto czas wielkich atrakcji, niezwykłych postaci i zdarzeń, drogie dzieci, droga młodzieży, i wy odrobinę starsi. Przybywajcie do krainy czarów!

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author