Categories Bez kategorii

Ceny mieszkań dwupokojowych w Łodzi. Rynek pierwotny od dewelopera

Ceny mieszkań od dewelopera w Łodzi

Ile trzeba zapłacić za mieszkanie dwupokojowe w Łodzi? Ceny mieszkań dwupokojowych u deweloperów w poszczególnych dzielnicach Łodzi.

Sprawdzamy ceny mieszkań dwupokojowych w Łodzi u poszczególnych deweloperów (lato 2021 rok)

KSIĄŻKA: Nieruchomości. Jak kupić i sprzedać mieszkanie oraz uzyskać kredyt hipoteczny. Sprawdź na Bonito.pl

Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment

Mieszkania dwupokojowe nieustannie cieszą się największym powodzeniem wśród klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i inwestycyjnych. Aktualnie, z powodu wysokiej inflacji i ucieczki klientów ze środkami z lokat w kierunku nieruchomości, popyt na nie jest jeszcze wyższy, więc sprzedają się już na bardzo wczesnym etapie realizacji projektów.

W Łodzi ceny dwójek kształtują się od 208 tys. zł w inwestycji Boho za powierzchnię około 28 mkw., ponad 238 tys. zł w osiedlu Zenit za lokal wielkości 36 mkw. oraz około 261 tys. zł w projekcie Fuzja za mieszkanie o metrażu 36 mkw.

Angelika Kliś, członek zarządu Atal S.A.

W Łodzi aktualnie najkorzystniejszą cenowo propozycję znaleźć można w osiedlu Nowe Miasto Polesie. Najtańsza dwójka o powierzchni 35 mkw. jest w ofercie za ponad 228 tys. zł.

Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland

Nie słabnie zapotrzebowanie na mieszkania dwupokojowe. Tego typu nieruchomości wciąż są częstym wyborem Polaków.

Analizując naszą ofertę, dwupokojowe mieszkania o metrażach około 40 mkw. można nabyć w osiedlu Kraft w cenie poniżej 300 tys. zł. Stawki kształtują się tu na poziomie 6 200 – 6 900 zł/mkw.

Trwa budowa pierwszego etapu tego, łódzkiego projektu zlokalizowanego przy ulicy Traktorowej 42, w ramach którego powstaną w sumie 104 mieszkania. Planowany termin oddania do użytkowania pierwszej fazy inwestycji przypada na pierwszy kwartał 2022 roku. W czerwcu br. uruchomiliśmy także realizację drugiego etapu, który oferuje 88 mieszkań.

Ceny mieszkań w Łodzi od dewelopera

Autor: Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl

Przeczytałeś artykuł: Ceny mieszkań dwupokojowych w Łodzi. Bardzo Ci za to dziękujemy.


Content marketing dla branży nieruchomości i finansowej – kredytów hipotecznych. Chcesz abyśmy napisali artykuł? Chcesz opublikować reklamę? Zapraszamy do współpracy przede wszystkim deweloperów, banki, pośredników, doradców kredytowych. Napisz: biuro@kochamrawe.pl


 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author