Categories Miasto

Dwa zatrzymania za posiadanie narkotyków w Rawie Mazowieckiej. W ręce policji wpadło 7 osób

W piątkowy wieczór oraz w noc z piątku na sobotę policjanci zatrzymali łącznie sześciu mężczyzn, u których podczas kontroli drogowej znaleźli narkotyki. Wszyscy podejrzewani noc spędzili w policyjnym areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wieczorem 14 maja 2021 roku policjanci zauważyli na jednej z ulic Rawy skodę octavię, wraz z 3 pasażerami, których głośne zachowanie przy otwartych oknach podczas jazdy wzbudziło zainteresowanie mundurowych.

Chwilę później auto zostało zatrzymane do kontroli. Za kierownicą samochodu siedział 29-letni mężczyzna, który nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania zostały mu cofnięte. Samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz polisy OC.

Zarówno przy kierującym jak i w pojeździe funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Wstępna weryfikacja wykazała, że znalezione w aucie środki to marihuana i amfetamina.

W sprawie zatrzymany został kierowca skody oraz trzej pasażerowie w wieku od 26 do 34 lat. Wszyscy mężczyźni to mieszkańcy Skierniewic.

Samochód został zholowany na parking policyjny, a od kierującego pobrano krew do badania na zawartość środków odurzających. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Godzinę po północy rawscy kryminalni zatrzymali do kontroli bmw w Rawie Mazowieckiej.

Autem poruszało się trzech mężczyzn. Kierujący 30-latek i dwaj pasażerowie w wieku 21 i 16 lat.

W samochodzie policjanci znaleźli marihuanę oraz amfetaminę.

16-latek został przekazany pod opiekę rodziców, a pozostali mężczyźni zostali zatrzymani. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, grozi kara do lat 3 pozbawienia wolności.

fot. Ł. Matuszewski KPP Rawa Maz
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Rawie.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author