Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Powiat

Dwie osoby nie żyją. Sprawcą 16-latek pod wpływem alkoholu

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj w nocy na terenie powiatu rawskiego. Dwie osoby nie żyją. Sprawcą wypadku był prawdopodobnie 16-latek znajdujący się pod wpływem alkoholu. O jego dalszych losach zadecyduje Sąd Rodzinny.

Przeczytaj także: Motocyklista zginął w Kaleniu>>>

Wczoraj (25.09) około godz. 22:30 w miejscowości Wilcze Piętki doszło do wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby.

– 16-letni kierujący motocyklem suzuki potrącił 55-letniego pieszego. Następnie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo – relacjonuje Małgorzata Lewandowska z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

W wyniku uderzenia na miejscu zginął 16-letni pasażer motocykla.

Kierujący motocyklem zbiegł z miejsca wypadku.

– Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci, wraz z ratownikami medycznymi reanimowali poszkodowanych, próbując, niestety bezskutecznie, przywrócić czynności życiowe – tłumaczy mł. asp. Małgorzata Lewandowska.

Funkcjonariuszom policji udało się ująć kierowcę motocykla. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że w wydychanym przez niego powietrzu znajduje się prawie pół promila alkoholu.

Okoliczności zdarzenia bada rawska policja, a decyzje dotyczące nieletniego sprawcy zdarzenia podejmie sędzia Sądu Rodzinnego.

Zdjęcie ilustracyjne pochodzi z innego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.

KUP KSIĄŻKĘ: Dywan kwiatowy w Rawie Mazowieckiej. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała u oo. Pasjonistów>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author