Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Hubert Jankowski o celach Stowarzyszenia TOPORY na najbliższe lata

W minioną sobotę (12.09) podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Hubert Jankowski został wybrany na kolejną kadencję prezesem Stowarzyszenia TOPORY. Czytelnikom KochamRawe.pl mówi o swoich planach i celach na rozpoczynającą się kadencję. A naprawdę jest ich sporo i są bardzo ambitne.

Sprawdź co archeolodzy znaleźli pod ulicą Krakowską w Rawie Mazowieckiej>>>

– Plany na najbliższą kadencję w dużym stopniu determinuje bardzo duży projekt, który będziemy realizować do końca 2022 czyli „Profesjonalizacja działalności i rozwój struktur terenowych Stowarzyszenia Topory w latach 2020-2022”. To dla Nas ogromna szansa, a jednocześnie duże wyzwanie. Projekt zakłada profesjonalizację działań Stowarzyszenia, dużą liczbę kursów i szkoleń dla naszych członków, zakup wyposażenia m.in. nagłośnienia, sprzętu do streamingu, a także remont Klubu Miłośników Gier i Fantastyki, który znajduję się na ulicy Zwolińskiego 1 – mówi KochamRawe.pl prezes Hubert Jankowski.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze podjęło decyzję o prowadzeniu przez Stowarzyszenie TOPORY działalności gospodarczej. – W tym kontekście zastanawiamy się nad wejściem na rynek wydawniczy gier fabularnych – podkreśla Jankowski.

Jak się okazuje, to nie wszystkie plany TOPORÓW na najbliższy czas. – Chcemy kontynuować organizację festiwalu Rawa Gra Szanty, w przyszłym roku i liczmy, że odbędzie się już w wersji tradycyjnej. Mamy też nadzieję, że uznanie mieszkańców znajdzie projekt przez nas zgłoszony do budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego czyli Rawa Gra Bluesa, który ma przypomnieć klimat Nocy Bluesowych – wymienia Hubert Jankowski.

Prezes TOPORÓW zaznacza, że dla niego, najważniejszym celem jest utrzymanie rozwoju, profesjonalizacji, rodzinnej i przyjacielskiej atmosfery w Stowarzyszeniu.

KSIĄŻKA o dywanie kwiatowym w Rawie Mazowieckiej. KLIKNIJ>>>

fot. Małgorzaty Nowak

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author