Categories Miasto

Jak spędzić niedzielę w Rawie? Zabierz dzieciaki nad Zalew Tatar

„W czasie deszczu dzieci się nudzą…” i w wakacje w Rawie też? Nic bardziej mylnego. W niedzielę (21 lipca) moc atrakcji czeka na dzieciaki nad Zalewem Tatar.

– Docierają do nas głosy, że nad Zalewem Tatar mogłoby dziać się więcej. Postanowiliśmy wyjść na przeciw tym oczekiwaniom i organizujemy imprezę skierowaną do najmłodszych mieszkańców naszego miasta – mówi w rozmowie z KochamRawe.pl Mariusz Kozłowski, prezes Stowarzyszenia Rawa i Przyjaciele. – Bardzo się cieszę, że z entuzjazmem do naszego pomysłu podszedł burmistrz Rawy Piotr Irla, dzięki czemu dzieciaki będą mogły ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.

W niedzielę, 21 lipca, na plaży przy kąpielisku nad Zalewem Tatar, już od godz. 13 na dzieciaki czeka moc atrakcji. Zabawy i animacje na najwyższym poziomie. Przez kilka godzin (od godz. 13 do 17) dzieci na pewno nie będą się nudzić, a wszystko to pod okiem profesjonalistów. Jak zapowiadają organizatorzy, atrakcji niespodzianek, nie zabraknie również dla dorosłych.

Oczywiście wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wystarczy zabrać ze sobą dobry nastrój i poczucie humoru, a o resztę atrakcji zadbają organizatorzy.
Miejmy nadzieję, że dopisze również pogoda.

Podczas imprezy będzie można równie zapoznać się i wesprzeć działalność Stowarzyszenia Rawa i Przyjaciele, które aktualnie prowadzi zbiórkę na rzecz ratowania i modernizacji oddziału pediatrycznego rawskiego szpitala.

Posłuchaj rozmowy z Marcinem Broniarczykiem o funkcjonowaniu Muzeum Ziemi Rawskiej>>>

PONIŻEJ POSŁUCHAJ PIOTRA IRLI, BURMISTRZA RAWY MAZOWIECKIEJ, KTÓRY ZAPRASZA NA NIEDZIELNĄ IMPREZĘ NAD ZALEWEM

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author