Categories Powiat Rawski

Kolizja w Przewodowicach: Kierowca wjechał w kałużę i uderzył w bariery energochłonne

Kierujący skodą fabią jadąc w kierunku Wrocławia wjechał w kałużę, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery dzielące kierunki ruchu.

W tym tygodniu doszło już do kolejnego zdarzenia na drodze ekspresowej.

23 sierpnia 2022 roku przed godziną 18.00, na drodze S-8 w miejscowości Przewodowice, kierujący skodą fabią jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Wrocławia wjechał w kałużę, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery dzielące kierunki ruchu.

Przez silne opady deszczu woda nie nadążała spływać z jezdni. 44-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze otrzymał 1100 złotych mandatu i 6 punktów karnych.

Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny auta, a skoda odjechała na lawecie.

Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Policja apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Padający deszcz, niesamowicie utrudnia hamowanie. Bądźmy przezorni.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk KPP w Rawie

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author