Categories Miasto

Koncert Anny i Romualda Spychalskich w MDK

16 sierpnia o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się Letni koncert Anny i Romualda Spychalskich. Cena biletu 20 zł do kupienia w MDK.

Anna i Romuald Spychalscy – tej pary miłośnikom dobrej muzyki przestawiać właściwie nie trzeba. Gościli u nas wielokrotnie prezentując bardzo różnorodny repertuar. Tym razem muzyczne spotkanie podzielone zostanie na dwie części.

Pierwszą – PATRIOTYCZNĄ – uczcimy 100-lecie Bitwy Warszawskiej. “Cud na Wisłą” – takim mianem określane jest starcie zbrojne stoczone między 12 a 25 sierpnia 1920 roku. Była to jedna z największych i zarazem najważniejszych bitew w historii Wojska Polskiego, decydująca w wojnie polsko-rosyjskiej (1920).

Druga część spotkania – ŚWIATOWE PRZEBOJE WE DWOJE – to najbardziej uniwersalna propozycja koncertowa Spychalskich, w myśl powiedzenia “dla każdego coś miłego!”. Na program tego koncertu składają się utwory z gatunku ambitnej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. przeboje Andrei Bocellego, Franka Sinatry, Michaela Buble, Celine Dion, Whitney Houston, jak również znane i lubiane melodie filmowe i musicalowe. Widzowie wybiorą się z artystami w emocjonującą podróż po stylach i gatunkach muzycznych. Będzie wesoło, nastrojowo, wzruszająco i energetycznie.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author