ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Konkurs. Do wygrania bilety na spektakl teatralny „Alibi od zaraz”

Dla Czytelników “KochamRawe.pl” mamy dwa, podwójne zaproszenia na spektakl teatralny „Alibi od zaraz” w doskonałej obsadzie aktorskiej. Spektakl będzie można zobaczyć w rawskim MDK 5 lutego. Co zrobić, aby wygrać bilet? Przeczytaj w tym artykule.

5 lutego 2023r. warszawski Teatr Capitol zaprezentuje jeden ze swoich największych komediowych hitów na scenie Miejskiego Domu Kultury. Zapraszamy na spektakl „Alibi od zaraz” w gwiazdorskiej obsadzie. Popołudnie pełne humoru gwarantują: Aleksandra Szwed, Andrzej Deskur, Halina Bednarz, Małgorzata Potocka, Stanisław Banasiuk, Marcel Borowiec oraz Barbara Jonak.

ALIBI OD ZARAZ
05.02.2023r., godz. 16:00
Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej
ul. Krakowska 6c

Bilety już w sprzedaży. Link do bezpośredniego zakupu online: https://tiny.pl/wjk6j

Konkurs dla Czytelników KochamRawe.pl

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakl “Alibi od zaraz” 5 lutego w MDK.

Co zrobić, aby wygrać bilety?

  1. Wejdź na nasz profil Facebook.com/kochamrawe, gdzie znajdziesz post dotyczący tego konkursu.
  2. W komentarzu na naszym profilu, pod tym postem konkursowym, oznacz trzy osoby (trzech swoich znajomych) i przynajmniej w dwóch zdaniach uzasadnij, dlaczego wyjście 5 lutego na spektakl teatralny byłoby najlepszym alibi na Twoją nieobecność tego dnia w domu 😉
  3. Konkurs trwa do północy 18 stycznia 2023 roku.
  4. Spośród osób, które spełnią powyższe wymagania konkursowe do 22 stycznia 2023 roku wybierzemy dwie osoby, które otrzymają od nas podwójne zaproszenia na spektakl “Alibi od zaraz” w MDK 5 lutego.

UWAGA! W konkursie udział mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, mieszkańcy Rawy Mazowieckiej i Powiatu Rawskiego.

ALIBI OD ZARAZ (Joyeuses Pâques)

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

REKLAMA

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author