Categories Miasto

KONKURS: Odpowiedz na pytanie “Czy teściowa to też rodzina?” i wygraj bilet na kabaret

10 października kabaret “Paranienormalni” przyjedzie do Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Bilety można kupić w kasie MDK w cenie 60 zł. Ale na KochamRawe.pl można wygrać jedno podwójne zaproszenie.

Jak wygrać zaproszenie na kabaret “Paranienormalni” w Rawie Mazowieckiej?

To bardzo proste.

Wystarczy wejść na profil facenook.com/kochamrawe i pod postem dotyczącym tego konkursu najzabawniej jak to tyko możliwe (nikogo nie obrażając) odpowiedzieć na pytanie “Czy teściowa to też rodzina?”.

Redakcja KochamRawe.pl wybierze, naszym zdaniem, najzabawniejszą odpowiedź i nagrodzi ją jednym, podwójnym zaproszeniem na występ kabaretu “Paranienormalni” w Rawie Mazowieckiej, już w najbliższa niedzielę.

UWAGA: Konkurs kończy się w piątek (8.10) o godz. 12:00.

A z jakim programem do Rawy Mazowieckiej przyjedzie kabaret? O tym piszemy poniżej.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?

Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Kredyt hipoteczny w 2022 roku ze stałą stopą procentową. Co się zmieni jak wzrosną raty kredytów mieszkaniowych PRZECZYTAJ

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author