Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Maciej Wiśniewski naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego

Rawa emituje obligacje o wartości 20,5 mln zł

Na czele nowego Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego stanie Maciej Wiśniewski, powołany na to stanowisko na mocy przeniesienia urzędniczego. Do Urzędu Miasta wraca po niemal 17 latach.

W wyniku przeprowadzonej w Urzędzie Miasta reorganizacji, połączono Wydział Spraw Obywatelskich z Urzędem Stanu Cywilnego. Nowy naczelnik tego wydziału ma również pełnić funkcję inspektora ds. ochrony danych osobowych. Zaś naczelnik zlikwidowanego Wydziału Spraw Obywatelskich będzie teraz zajmował stanowisko kierownika referatu wchodzącego w skład nowoutworzonego wydziału.

Maciej Wiśniewski
Maciej Wiśniewski

Nowy naczelnik ma rozpocząć pracę w Urzędzie Miasta wraz z początkiem marca.

Maciej Wiśniewski do rawskiego ratusza trafi z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na mocy porozumienia dotyczącego przeniesienia urzędniczego.

Do końca lutego pracuje jako starszy inspektor ds. eksploatacji w Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego. Wcześniej był m.in. dyrektorem w Rawskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego, inspektorem w Komendzie Powiatowej Policji, kierownikiem Contact Center w Rawie, a w latach 1998-2002 burmistrzem Rawy Mazowieckiej.

O zmianach organizacyjnych w Urzędzie Miasta pisaliśmy w ostatnim wydaniu naszej gazety “KochamRawe.pl – magazyn opinii“.

Weź udział w konkursie literackim. Napisz opowiadanie i przyślij do naszej redakcji KochamRawe.pl>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author