Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Marcel Pietraszek, Mateusz Kubryn i Marynaa Gasińska zdobyli medale w Białej Podlaskiej

Z Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Polskiego Związku Karate, które odbywały się w Białej Podlaskiej, podopieczni Marcina Kopczyńskiego wrócili z kilkoma medalami.

Najlepiej zaprezentował się Marcel Pietrszek z naszej tomaszowskiej Sekcji RKKK, który na kolejnych zawodach był poza zasięgiem swoich przeciwników i został Międzywojewódzkim Mistrzem Młodzików. Marcel wygrał swoje wszystkie walki w finale pokonując Igora Leszczyńskiego z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin. Marcel startował w kategorii młodzik 12-13 lat / -50 kg.

Kolejny medal zdobył nasz mega-wojownik Mateusz Kubryn (Tomaszowska Sekcja RKKK), który po pięknych walkach został Wicemistrzem Makroregionu Wschodniego w kategorii – Junior młodszy 14-15 lat / – 65 kg. Po pięknym boju i dogrywce nieznacznie wskazano na zawodnika z SEKAI Warszawa.

Trzeci medal wywalczyła nasza niezawodna super-wojowniczka Martyna Gasińska, która tym razem stanęła na trzecim stopniu podium. To kolejny medal Martyny na tak prestiżowych zawodach.

Bardzo dobrze walczyli również pozostali fighterzy Sensei Marcina Kopczyńskiego, tuż za podium znaleźli się: Patrycja Dziubałtowska, Karolina Szczepańska, Zuzanna Szczepanik, Antonina Pacho, Katarzyna Pacho, Aleksander Kopczyński. Mocne miejsca w przedziale 8-16 wywalczyli: Maja Kucharska, Patrycja Rzeźnik, Michalina Cichowicz, Julita Kopczyńska, Mikołaj Sitarek oraz Tymon Pryczek.

W zmaganiach na sześciu matach w Białej Podlaskiej wzięło udział 420 zawodników z 57 klubów.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author