ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Mistrzostwa Rawy w Tenisie Stołowym – 11 listopada

Tenis mistrzostwa rawy mazowieckiej kochamrawe

Wszystkich sympatyków aktywnych form spędzania czasu wolnego zapraszamy w czwartek 11 listopada do hali sportowej Milenium na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym.

Tegoroczne mistrzostwa są dedykowane wszystkim sympatykom tenisa stołowego bez względu na wiek i umiejętności.

Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach: Amatorów (kobiety i mężczyźni grający amatorsko w tenisa stołowego lub występujący w rozgrywkach poniżej IV ligi), „Skrzatów” (dziewczęta i chłopcy rocznik 2013 i młodsi), „Żak i Młodzik” (dziewczęta i chłopcy rocznik 2009 – 2012) oraz Turniej Główny w kategorii open kobiet i mężczyzn dla zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych ŁOZTS i PZTS.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do dnia 10 listopada na adresy e-mail: z.bajan@op.pl lub kuba.polanski@onet.pl oraz w dniu turnieju w godz. 8.00 – 9.00 w hali sportowej Milenium. Rozgrywki we wszystkich kategoriach rozpoczną się o godz.9.30.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowe puchary, statuetki i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorami imprezy są: Miasto Rawa Mazowiecka, klub sportowy MLUKS Dwójka oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje tenisowe umiejętności do sportowej rywalizacji.

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka.

UBEZPIECZENIA Rawa Mazowiecka – tel. 507 72 98 01                                                (reklama)
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author