Categories Miasto

Złote Gody: Burmistrz Piotr Irla wręczył jubilatom odznaczenia przyznawane przez Prezydenta RP

W Rawie Mazowieckiej odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które podkreśliło piękno długotrwałej miłości i zaangażowania – uroczystość Złotych Godów.

Ten jubileusz, dedykowany parom, które wspólnie przeszły przez pół wieku życia małżeńskiego, jest wyrazem uznania dla ich wyjątkowej podróży pełnej miłości, wzajemnego wsparcia i wspólnych wyzwań.

23 marca w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury, pięciu parom, które w 2023 roku obchodziły swoje 50-lecie pożycia małżeńskiego, zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irli, uhonorował te pary, jako wyraz uznania za ich trwały związek i wzór do naśladowania dla przyszłych pokoleń.

Uroczystość, prowadzona przez kierownika USC Olgę Stacherską, była pełna wzruszeń i ciepłych słów. Burmistrz Piotr Irla, dekorując jubilatów, wyraził podziw dla ich wytrwałości, miłości i oddania, które są inspiracją dla wszystkich.

Odznaczenia otrzymali:

  • Anna i Jan Przyborek,
  • Marianna i Kazimierz Nowak,
  • Marianna i Zbigniew Cukiert,
  • Janina i Ryszard Zakonnik,
  • Elżbieta i Edward Świnoga.

Ten jubileusz jest przypomnieniem, że prawdziwa miłość jest możliwa i może trwać przez dziesięciolecia, stając się fundamentem dla rodzin i całej społeczności. Oprócz medali jubilaci otrzymali listy gratulacyjne, legitymacje i kwiaty, które są symbolem wdzięczności i szacunku miasta dla ich wspólnego życia.

Gratulujemy wszystkim Jubilatom tego znaczącego osiągnięcia i życzymy im jeszcze wielu lat pełnych zdrowia, szczęścia i miłości. Niech ich niezwykłe historie będą inspiracją dla nas wszystkich, przypominając o sile uczuć, które mogą pokonać wszelkie przeciwności.

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka

Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author