Categories Powiat Rawski

Młodym sportowcom gratulowali minister i starosta

Starosta Rawski Tomasz Góraj gościł utalentowanych lekkoatletycznych medalistów Mistrzostw Polski w kategorii U-18 Antonina Górska i Igor Łuczyński wraz z ich trenerami.

Antonina Górska 16 lat, uczennica Katolickie Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II  zawodniczka klubu LUKS Boguszyce. Największym sukcesem jest brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski kategorii U-18, które odbyły się w lutym 2024 roku we Wrocławiu. Trenerem Tosi jest jej tata Mariusz Górski.

Igor Łuczyński 17 lat, uczeń Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. W. Reymonta w Rawie Mazowieckiej zawodnik klubu lekkoatletycznego MLUKS Rawa Mazowiecka aktualny Mistrz Polski Juniorów Młodszych PZLA Polski Związek Lekkiej Atletyki na dystansie 60 m (Wrocław 11 luty 2024). Wynik 6.89 sek. to najlepszy rezultat w Polsce w tej kategorii wiekowej, 8 wynik w Europie i 15 na świecie. Trenerem Igora jest Pan Jarosław Wasiak.

Gratulacje młodym medalistom złożył też osobiście Pan Dariusz Klimczak Minister Infrastruktury, który odwiedził Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej.

Młodym sportowcom życzymy dużo zdrowia, pozytywnej energii i kolejnych sukcesów na arenach krajowych, jak i międzynarodowych.

Jednocześnie Starostwo Powiatowe i cały Powiat Rawski deklarują swoje wsparcie dla młodych zawodników i klubów, w których trenują.

Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author