Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Narkotyki w Rawie. Policja zatrzymała 22-letniego rawianina i dostarczającego mu narkotyki mieszkańca Tomaszowa

Rawscy policjanci zatrzymali 22-latka, który przewoził samochodem znaczne ilości środków odurzających. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze znaleźli w kierowanym przez niego audi reklamówkę z marihuaną oraz innymi środkami odurzającymi, z których można byłoby przygotować kilkadziesiąt działek dilerskich.

Stróże prawa zatrzymali także mężczyznę, który zaopatrywał 22-latka w narkotyki. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Nocą 29 września 2019 roku mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej patrolowali miasto. Po godz. 1.00 ich uwagę zwróciło audi ruszające z piskiem opon. Podczas kontroli drogowej okazało się, że pojazdem kierował 22-letni mieszkaniec Rawy. Mężczyzna był wyraźnie pobudzony i zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzliwość policjantów.

Okazało się, że 22-latek ukrył w samochodzie pod kołem zapasowym reklamówkę, w której znajdowało się 26 gramów marihuany oraz kilkanaście porcji innych substancji psychoaktywnych.

W tej sytuacji mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniali okoliczności całej sprawy, w tym pochodzenie środków odurzających oraz możliwość ich ewentualnej dystrybucji. W trakcie tych czynności rawscy kryminalni zatrzymali kolejnego mężczyznę. Był to 22-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego, u którego rawianin zaopatrywał się w nielegalne środki odurzające. W domu drugiego zatrzymanego śledczy znaleźli słoik z 30 gramami marihuany.

Obu mężczyznom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Rawie.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author