Categories Miasto

Od 4 maja brak wyjazdu z ul. Miłej na ul. Warszawską. Autobus znów pojedzie obwodnicą

Odcinek ulicy Warszawskiej (od Miłej do Ks. Skorupki) znów będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Będą tam ustawiane krawężniki i wykonywana podbudowa. Inną trasą pojedzie autobus komunikacji miejskiej w kierunku Sójczego.

Zmiana trasy kursowania autobusu miejskiego od 4 do 9 maja:

Kierunek PSB Mrówka – ul. Kazimierza Wielkiego

Od PSB Mrówka do Placu Wolności przystanki komunikacyjne nie ulegają zmianie, natomiast od Palcu Wolności autobus będzie jechał wyznaczonym objazdem tj. ul. Łowicką, Skierniewicką, drogą krajową nr 72 (obwodnica miasta), ul. Białą i ul. Mszczonowską do przystanku w ul. Kazimierza Wielkiego.

Przystanek komunikacyjny na ul. Jerozolimskiej w kierunku osiedla Zamkowa Wola zostaje wyłączony.

Kierunek os. Zamkowa Wola – PSB Mrówka

Od os. Zamkowa Wola w kierunku PSB Mrówka przystanki komunikacyjne nie ulegają zmianie. Autobus na odcinku od ul. Jerozolimskiej do Placu Wolności będzie jechał wyznaczonym objazdem: ul. Księdza Skorupki, Krzywe Koło i ul. Łowicką.

Godziny kursów autobusu nie ulegają zmianie.

Przystanek PKS z ul. Jerozolimskiej został przeniesiony na ul. Targową.

– W maju będą prowadzone prace odtworzeniowe na ul. Warszawskiej i mam nadzieję, że wraz z początkiem czerwca ta główna ulica miasta zostanie ponownie otwarta dla ruchu – deklaruje Artur Piotrowski, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej. Mowa tu o fragmencie ulicy Warszawskiej od ul. Miłej do Łowickiej.

Na początku maja rozpoczną się też prace w okolicach Urzędu Miasta (ul. Kopernika i Przechodnia) i przy Starostwie Powiatowym (okolice ul. Armii Krajowej). W związku z tym nie będzie można podjechać ani do budynku starostwa, ani do znajdującego się obok sklepu.

Prawdopodobnie wczesnym latem prace ruszą też na ulicy przed Urzędem Miasta.

O przebiegu rewitalizacji centrum rozmawialiśmy z Piotrem Irlą – burmistrzem Rawy Mazowieckiej

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author