Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

„Odkryj swój talent!” i „Pokaż się!” w Rawie Mazowieckiej

Od najbliższego poniedziałku (7.08) Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza młodzież na warsztaty „Odkryj swój talent!” i zaś 12 sierpnia do udziału w konkursie rawskich talentów „Pokaż się!”.

Kredyty i pożyczki w Rawie Mazowieckiej. ZOBACZ

Podczas pięciodniowych warsztatów “Odkryj swój talent!” (7-11 sierpnia 2023 r.) uczestnicy dowiedzą się, jak szukać swoich talentów i na jakich cechach budować swoją markę. Wspólnie zostanie stworzony plan rozwijania i prezentowania, omówimy metody na opanowanie stresu, a także prezentowanie swoich umiejętności. Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Rawa Mazowiecka podczas wydarzenia podzielą się swoimi doświadczeniami w rozwijaniu kompetencji, opanowywaniu stresu, promowaniu działań i występowaniu przed publicznością.

Na warsztaty można zapisać się w wiadomości na fb/rozwijamy, fb/mrmrawa lub telefonicznie 575 914 120.

Warsztaty będą odbywać się codziennie od 7 do 11 sierpnia w godz. 11-14 w siedzibie „Rozwijamy” przy ul. Konstytucji 3 Maja 9b.

Warsztaty podsumuje konkurs ,,Pokaż się!” (12 sierpnia 2023 r.), który odbędzie się w sali widowiskowej MDK. Mamy nadzieję, że szósta już edycja pokazu talentów będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wykonawców, którzy będą chcieli zaprezentować swoje talenty na dużej scenie.

Zgłoszenia do konkursu „Pokaż się!” przyjmowane będą w dniach 1-10 sierpnia 2023 r. drogą elektroniczną poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do administratorów strony https://www.facebook.com/mrmrawa z deklaracją wzięcia udziału w przedsięwzięciu lub osobiście w Urzędzie Miasta w pokoju nr 12 przy Pl. Piłsudskiego 4 w Rawie Mazowieckiej. Konkurs obejmuje rozmaite zdolności sceniczne – taniec, śpiew, gra na dowolnym instrumencie, mała forma sceniczna, recytacja, kabaret, występy sportowe, występy akrobatyczne. Uczestnicy mają maksymalnie 5 minut na prezentację swojego programu artystycznego. Chcesz zaprezentować swój talent, zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

REGULAMIN_Pokaż się

Organizatorami wydarzenia są Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury oraz organizacja Rozwijamy. Patronat medialny nad imprezą objęli: portal i gazeta KochamRawe.pl

ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author