Categories Miasto

„Pewnego razu w Rawie…” czyli 14 opowiadań o Rawie już w księgarniach

Do księgarń internetowych trafiła już wydana przez nas książka „Pewnego razu w Rawie…” z 14 najlepszymi opowiadaniami zgłoszonymi na zorganizowany przez nas konkurs literacki. Można kupić zarówno wydanie drukowane jak i ebooka.

W książce „Pewnego razu w Rawie…” znajduje się 14 opowiadań związanych z Rawą Mazowiecką i Ziemią Rawską. Ich autorami są uczniowie szkół z Rawy i Powiatu Rawskiego: Amelia Dymecka, Katarzyna Fedorowicz, Damian Jędras, Iwona Kacprzak, Hanna Kielan, Marta Kowalska, Julia Możdżan, Angelika Pakuła, Michał Stankiewicz, Piotr Stankiewicz, Hanna Szcześniak, Amelia Zagrajek, Anna Zielińska. Są to laureaci konkursu literackiego zorganizowanego przez KochamRawe.pl, którego głównym celem była promocja literatury wśród rawskich dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie lokalnego patriotyzmu, czyli zamiłowania do Rawy Mazowieckiej i Ziemi Rawskiej.

Książkę z opowiadaniami naszych rawskich, młodych twórców już od kilkunastu dni można kupić w biurze KochamRawe.pl przy ul. Warszawskiej 6 w Rawie, ale teraz trafiła też do ogólnopolskiej dystrybucji.

Aktualnie książka jest dostępna w większości najpopularniejszych księgarń internetowych w Polsce, zarówno w formie drukowanej jak i ebooka (także do wypożyczenia w tych bibliotekach, które oferują swoim czytelnikom wypożyczanie ebooków).

„Pewnego razu w Rawie…” (wersja drukowana):

Bonito.pl
Aros.pl
Gandalf.com.pl
Naukowa.pl
Empik.com
Livro.pl
niePrzeczytane.pl
TaniaKsiazka.pl
Merlin
Czytam.pl
ksiegarnia.PWN.pl

„Pewnego razu w Rawie…” (ebook):

Ksiegarnia.pwn.pl
Woblink.pl
Virtualo.pl
Publio.pl
Nexto.pl

Życzymy przyjemnej lektury!

Chcesz zobaczyć zdjęcia z podsumowania konkursu literackiego i poznać jego finalistów? Kliknij tutaj>>>

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author