Categories Powiat

Plebiscyt na Sportowca Roku i książka o sportowcach z Rawy i Powiatu Rawskiego

Redakcja KochamRawe.pl zakończyła „Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku”, teraz pracujemy nad książką o sportowcach z całego Powiatu Rawskiego. Zapraszamy do współpracy przy jej tworzeniu.

Przygotowujemy, chyba pierwszą, książkę o rawskich sportowcach, która trafi do ogólnopolskiej sprzedaży.

Znajdą się w niej sylwetki sportowców zgłoszonych do organizowanego przez redakcję KochamRawe.pl Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego, ale chętnie opublikujemy w niej informacje także o innych sportowcach i ich sukcesach – dotyczy to zarówno dzieci i młodzieży jak i seniorów. Ważne, aby byli to czynni zawodnicy z naszych klubów, ale też ich wychowankowie, trenujący już w większych klubach i biorący udział w wyższych ligach rozgrywkowych.

Zapraszamy do kontaktu sportowców i kluby sportowe, rodziców i opiekunów, a także szkoły, abyśmy wspólnie przybliżyli w tej książce sylwetki ciekawych, rawskich sportowców.

Kontakt: rs@marketingmiejsca.com.pl, tel. 503 021 483.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wysyłali SMSy z głosami na sportowców biorących udział w naszym plebiscycie. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną ogłoszenie wyników przesunęliśmy na czas powrotu do względnej normalności. Na okładce książki znajdzie się zdjęcie zwycięscy tego plebiscytu, a książka będzie dostępna w formie drukowanej i ebooka w niemal wszystkich księgarniach internetowych w Polsce.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author