Categories Miasto

Pobili mieszkańca Rawy. Jeden z napastników trzymał w ręce nóż, a drugi kulę ortopedyczną

Pijani mężczyźni przyszli do znajomego, aby wyjaśnić nieporozumienia związane z wykonywanymi pracami dorywczymi. Pobili 45-letniego rawianina. Jeden z napastników był poszukiwany listem gończym. Obaj podejrzani o napad i pobicie zostali zatrzymani.

REKLAMA w bezpłatnej gazecie “KochamRawe.pl” nakład 8 tys. egz. sprawdź tutaj>>>

Rawscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 45-letniego znajomego z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za taki czyn grozi kara do 8 lat więzienia. Jeden z napastników został tymczasowo aresztowany, drugi oddany pod dozór policji.

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia 2022r około godziny 19.00 w Rawie Mazowieckiej. Do mieszkania, w którym przebywał 45-latek, dobijało się dwóch mężczyzn: 38-letni mieszkaniec województwa podlaskiego i 43-letni rawianin.

Mężczyźni byli pijani i przyszli do znajomego, aby wyjaśnić nieporozumienia związane z wykonywanymi pracami dorywczymi. Wtargnęli do mieszkania i zaczęli bić 45-letniego rawianina. Jeden z napastników trzymał w ręce nóż, a drugi kulę ortopedyczną.

Po chwili mężczyźni odeszli, aby kontynuować libację u 43-latka w mieszkaniu.

Policjanci pojechali do wskazanego przez pokrzywdzonego mieszkania, aby zatrzymać napastników.

Kiedy 38-latek usłyszał pukanie do drzwi, wyskoczył przez okno balkonowe. Nie zdołał uciec, gdyż na zewnątrz czekał policjant, który go zatrzymał.

Okazało się, że uciekinier był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim za podobne przestępstwo.

Drugi z napastników również został zatrzymany. Zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyznom zarzutów pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec 43-letniego rawianina zastosowano policyjny dozór, zaś wobec 38-latka sąd zastosował tymczasowe aresztowanie.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk KPP w Rawie

Pożyczki gotówkowe w Rawie Mazowieckiej i ubezpieczenia w Rawie. KLIKNIJ>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author