Categories Miasto

Podziękowania za organizację pierwszej Rawskiej Wigilii Miejskiej [ZDJĘCIA]

Burmistrz Rawy Mazowieckiej – Piotr Irla w miniony piątek spotkał się z przedstawicielami firm gastronomicznych, działających na terenie miasta, aby podziękować im za pomoc w organizacji pierwszej Rawskiej Wigilii Miejskiej. Zapewniono przy tym, że za rok miejska wigilia zostanie zorganizowana ponownie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ RAWSKIEJ WIGILII>>>

Świąteczne potrawy, których mogli skosztować mieszkańcy Rawy Mazowieckiej, przybyli na Pierwszą Rawską Wigilię, były przygotowane przez rawskich restauratorów i firmy na co dzień działające w branży gastronomiczno-spożywczej.

W miniony piątek (31.01) przedstawiciele władz miasta, którzy byli pomysłodawcami i głównymi organizatorami Rawskiej Wigilii spotkali się z osobami, które przyczyniły się do uświetnienia tego przedświątecznego spotkania mieszkańców.

Jednocześnie wszyscy przyznali, że Rawska Wigilia to świetna inicjatywa i należy ją kontynuować w kolejnych latach. Za rok przedświąteczne spotkanie ma mieć jeszcze lepszą, świąteczną oprawę i atmosferę, tak, aby wszyscy mieszkańcy poczuli się jak na prawdziwej Wigilii.

ZGŁOŚ SPORTOWCÓW do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego. Zgłoszenia do 7 lutego>>>

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author