Categories Miasto

Policyjny pies wskazał pracownika jednej z rawskich firm, który miał przy sobie narkotyki

Kolejny „amator” środków zabronionych wyeliminowany przez Lejdę. Rawscy policjanci na terenie jednego z przedsiębiorstw zatrzymali 27-latka, przy którym odnaleźli amfetaminę i marihuanę. Zatrzymanie to efekt współpracy policji i kierownictwa jednego z miejscowych przedsiębiorstw.

18 sierpnia 2020 roku rawscy kryminalni przy udziale przewodnika z policyjnym psem służbowym wyspecjalizowanym w wyszukiwaniu narkotyków udali do jednego z przedsiębiorstw na terenie Rawy Mazowieckiej.

Policjanci sprawdzili hale magazynowe oraz pomieszczenia biurowe. W trakcie czynności Lejda wskazała jednego z pracowników sygnalizując, że może posiadać przy sobie środki zabronione.

Policjanci podczas przeszukania mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli biały proszek oraz susz roślinny. Testy wykonane przez mundurowych wskazały, że badane substancje to amfetamina i marihuana.

Policjanci przeszukali również mieszkanie 27-letniego rawianina. Lejda tu również zaznaczyła miejsca, gdzie właściciel ukrył narkotyki. Policjanci zabezpieczyli łącznie 0,6 grama amfetaminy i blisko 28 gramów marihuany, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Po raz kolejny nos Lejdy zwanej przez rawskich policjantów Koką nie zawiódł.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 27-letniemu rawianinowi grozi kara do 3 lat pozbawieniu wolności.

Źródło: mł. asp. Małgorzata Lewandowska / KPP

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author