Categories Miasto

Nieformalna Grupa Muzyczna BLUESTONES 23 sierpnia wystąpi w rawskim parku

23 sierpnia, tym razem o godz. 16, kolejna odsłona „Koncertowania w altanie”. Tym razem w parku miejskim wystąpi Nieformalna Grupa Muzyczna BLUESTONES, która zaprasza na popołudnie z twórczością Zespołu Breakout.

Będzie można obejrzeć również wystawę zdjęć „Galeria na wsi Niebrów”. Wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich „Galeria na wsi Niebrów” powstała z miłości i pasji do zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy i Bogdana Loebla. Niektóre zdjęcia są z autografami muzyków.

Koncerty w parkowej altanie odbywają się co niedziela od początku sierpnia. Władze miasta chcą w ten sposób zaprosić mieszkańców do parku i ożywić ten fragment miasta.

Warto przy tym przypomnieć, że przed lat rawski park tętnił życiem. Zwłaszcza w niedziele, było to miejsce spotkań mieszkańców Rawy Mazowieckiej i liczny rozrywek.

Jak to kiedyś w rawskim parku bywało? O tym napiszemy już w najbliższym wydaniu naszej bezpłatnej gazety “KochamRawe.pl – magazyn opinii”, która trafi w Państwa ręce za tydzień.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author