Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Pościg: Kierowca mercedesa, w którym znaleziono narkotyki, zatrzymał się na słupie

37-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej na ulicy Tomaszowskiej w Rawie. Po pościgu w aucie policjanci znaleźli substancję odurzające. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci wydziału kryminalnego, 3 listopada 2022 roku przed godziną 13.00 w Rawie Mazowieckiej, na ulicy Tomaszowskiej usiłowali zatrzymać do kontroli mercedesa.

Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że kierujący tym autem nie posiada uprawnień do kierowania oraz może przewozić substancje zabronione.

Mężczyzna zignorował wydane polecenie do zatrzymania się i zaczął uciekać.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg za samochodem, który z nadmierną prędkością mijał ulice miasta. Do pościgu dołączyli się policjanci ruchu drogowego radiowozem oznakowanym.

W Boguszycach kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i słup. 37-letni kierowca mercedesa został zatrzymany. Był trzeźwy.

Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w jego samochodzie znaczną ilości narkotyków. Mieszkaniec Rawy odpowie za posiadanie środków odurzających oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk KPP w Rawie

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author