Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Powiat

Przebywający w kwarantannie rawianin pojechał do Białej Rawskiej spotkać się z kolegami

Zatrzymany przez policję w Białej Rawskiej 33-letni rawianin twierdzi, że jest zdrowy, nie będzie przebywał w kwarantannie ani nie będzie nosił maseczki. W chwili zatrzymania miał 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej ujawnili, że 33-latek nie stosował się do zasad kwarantanny. Mężczyzna oświadczył, że nie zamierza przestrzegać ograniczeń. O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomili służby sanitarne.

1 maja 2020 roku tuż przed północą policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej na ulicy Jana Pawła II zauważyli mężczyznę, który nie zakrywał ust i nosa. Podjęli wobec niego interwencję.

Okazało się, że mężczyzna został objęty obowiązkową kwarantanną. 33-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej powinien odbywać ja w miejscu zamieszkania.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Rawianin tłumaczył policjantom, ze przyjechał do Białej Rawskiej spotkać się z kolegami. Twierdził, że jest zdrowy i nie będzie przestrzegał kwarantanny. Maseczki też nie zamierza nosić.

Policjanci po wykonaniu czynności przewieźli mężczyznę do miejsca zamieszkania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, o zaistniałej sytuacji funkcjonariusze poinformowali służby sanitarne, które mogą nałożyć na 33-latka wysoką karę administracyjną.

sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska KPP w Rawie.

Fot poglądowe pochodzi z innego zdarzenia.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author