ubezpieczenia Rawa Mazowiecka Dorota Bakalarska
Categories Miasto

Rawa z pierwszą nagrodą w konkursie Modernizacja Roku!

Projekt rewitalizacji obiektów parafialnych w Rawie Mazowieckiej (kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i budynków kolegium pojezuickiego) otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii: Obiekty Zabytkowe oraz w głosowaniu internetowym.

Kup książkę o dywanie kwiatowym w Rawie Mazowieckiej. Kliknij i przeczytaj>>>

Wczoraj (23.09) na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród w 24 edycji Konkursu. Modernizacja Roku 2019 i Budowa XXI w.

Ogółem do konkursu zgłoszono ponad 700 inwestycji zakończonych w 2019 r. Z tej liczby do finału przeszło ponad 40 z nich. A tylko 10 zdobyło I miejsca w 10 różnych kategoriach. Projekt rewitalizacji obiektów parafialnych z Rawy Mazowieckiej otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii: Obiekty Zabytkowe.

Równocześnie rawski projekt zdobył kolejne pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym jaki trwał niezależnie od głosowania jury konkursu. Do głosowania na parafialne obiekty zachęcaliśmy także na łamach portalu i gazety KochamRawe.pl

Nagrodę w imieniu parafii odebrał ks. proboszcz Bogumił Karp a Wykonawcę i Projektanta reprezentował dyrektor z firmy Castellum Marek Hałon.

Konkurs Modernizacja Roku jest największym konkursem w dziedzinie inwestycji w Polsce.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author