Categories Miasto

Rawa znów zagra szanty i to już w najbliższy weekend

VI edycja Festiwalu „Rawa Gra Szanty” odbędzie się na scenie przy Hali OSiR już 20 lipca od godziny 18:00.

Kto wystąpi podczas tegorocznego festiwalu?

PROJEKT LAUREACI
Młodzi, zdolni i niebywale śmieszni. Ta mieszanka gwarantuje jedyną w swoim rodzaju zabawę w klimatach piosenki turystycznej i szant. Licząca sobie 5 lat formacja z Łodzi bardzo chętnie zapozna każdego słuchacza z całym wachlarzem swoich niebanalnych parodii.

TOMASZ „GROM” PACIOREK
Jednoosobowa formacja koncertowa! Tomasz – człowiek z werwą i niekwestionowanym talentem. On jeden znaczy więcej niż niejedna kapela. Zabiera swoich słuchaczy w świat morskich przygód i tawernianych opowieści. Szantyman jak się patrzy i muzyk jak się słyszy!

PIOTR KOSTKA – GODECKI
Osobowość, osobowość, a wręcz osobistość! Postać znana i lubiana w kręgach miłośników piosenki żeglarskiej, turystycznej oraz poezji śpiewanej. Muzyk o niekwestionowanym talencie, multiinstrumentalista, człowiek o niesamowitej renomie. Grał z każdym i wszędzie. Dlatego musicie posłuchać szant właśnie w Jego wykonaniu! Pozytywna energia gwarantowana!

ZWROT PRZEZ TWARZ
Ahoj Żeglarze! Uwaga! Do Zwrotu! Zwrot przez twarz! Nadciągają i z pewnością porwą każdego pod sceną. Już po pierwszych minutach koncertu tej kapeli, każdy głośno wyśpiewuje słowa refrenów ich autorskich pieśni! Niekwestionowani weterani naszego Festiwalu i jedyni tacy warszawiacy 😉

NORTH CAPE
„Więcej Bufeta!” A co to oznacza w praktyce, pokażą Wam chłopcy z North Cape, którzy za sprawą swoich niesamowitych głosów zabiorą Was do zupełnie innej rzeczywistości! Instrumenty? Te wcale nie są potrzebne tym mężczyznom z krwi, kości i strun głosowych. Zapraszamy na jubileusz tej niesamowitej formacji.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author