ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Rawianie stworzyli serwis ogłoszeniowy. Chcą podbić Polskę

Chcesz sprzedać nieruchomość, bądź samochód – wystawiając ogłoszenie za darmo? Wystaw go na SellManiak.pl wspierając projekt dwóch Rawian.

Mieszkańcy Rawy Mazowieckiej otworzyli darmowy serwis ogłoszeniowy – niczym nieodstający od konkurencyjnych portali, na których trzeba płacić za wystawianie ogłoszeń w takich kategoriach jak Motoryzacja / Nieruchomości.

Jedną z funkcjonalności strony jest katalog firm – gdzie będzie można znaleźć firmy z Rawy i okolic – będą tam skompresowane informacje takie jak kategoria firmy, opis firmy, godziny otwarcia oraz świadczone usługi – przykładowo Pizzeria, może zrobić interaktywne menu dań.

Prowadzisz firmę i chcesz trafić do nowych odbiorców? Załóż profil firmy, dodaj opis oraz godziny otwarcia – wystawiaj swoje usługi, dzięki temu, będziesz miał swoją stronę internetową pod adresem: nazwa-firmy.sellmaniak.pl, gdzie widoczne będą tylko Twoje oferty, a Twoja firma będzie znajdowała się w katalogu firm, który będzie odwiedzany przez ludzi z okolicy.

Myślą przewodnią przy tworzeniu SellManiak.pl, było to, żeby dotrzeć do ludzi z każdego zakątka Polski i oferować im usługę na którą każdy może sobie bez problemu pozwolić, poczynając od małych sklepików dając im możliwość wystawiania swoich ofert w internecie, po ogromne przedsiębiorstwa.

Zamysłem witryny jest zrobienie marki globalnej w Polsce, gdyż uważamy, że jest do tego potencjał, który wystarczy wykorzystać. Obecnie jest kilka portali tego typu, natomiast według naszego zdania świadczą one usługi zbyt drogie do swojej jakości. Chcemy stać się marką globalną jeśli chodzi o Polskę, a w przyszłości naszym celem byłoby rozszerzanie naszego brandu poza granicami naszego kraju.

– Chcemy przede wszystkim utrzymywać wysoką jakość, dlatego w dużym stopniu przykładamy uwagę do bezpieczeństwa oraz treści umieszczanych na stronie. Dodawane ogłoszenia są akceptowane przez administrację. Ważne dla nas jest, aby uniknąć treści pornograficznych oraz tych siejących nienawiść – mówią rawscy założyciele serwisu z ogłoszeniami.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author