Categories Miasto

Rawska parafia wybuduje “Ogród Dialogu”. Została podpisana umowa z wykonawcą

Została podpisana umowa na “Budowę Ogrodu Dialogu wraz z wyposażeniem”, która będzie realizowana w ramach projektu: „Szlakiem dziedzictwa Gminy Rawa Mazowiecka”. Prace zakończą się w połowie przyszłego roku.


Po otrzymaniu 8 września, pozytywnej decyzji Zarządu Województwa Łódzkiego dotyczącej dofinansowania wspólnego wniosku Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i Gminy Rawa Mazowiecka, parafia przystąpiła do rozmów z wykonawcą prac, który wygrał przetarg sprzed kilku miesięcy.

Pomimo upływu sporego czasu i zmienionej sytuacji na rynku pracy podtrzymał on nadal jako aktualną swoją ofertę. Stąd w piątek (10.09.21) w samo południe została podpisana Umowa pomiędzy parafią a Konsorcjum firm: G&P Małgorzata Majtczaak, Paweł Majtczak Spółka Jawna z siedzibą w Łodzi oraz CONCRETE ŁÓDŹ Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi oraz Dariuszem Szadkowskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Dariusz Szadkowski SZADEK z siedzibą w Łodzi.

W tym tak ważnym dla społeczności lokalnej i parafii wydarzeniu uczestniczyli.:  Wójt Michał Michalik wraz z zastępcą: Pawłem Jakubowskim, wicestarosta rawski Jacek Otulak i wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej – Artur Piotrowski.

Przedmiotem podpisanej umowy jest “Budowa Ogrodu Dialogu wraz z wyposażeniem”, która będzie realizowana w ramach projektu: „Szlakiem dziedzictwa Gminy Rawa Mazowiecka” planowanego do dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Wkrótce Wykonawca przystąpi do prac, które zgodnie z przewidywaniami winny się zakończyć w połowie 2022 roku.

REKLAMA

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author