Categories Miasto

Rozgrywki I Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym

W najbliższą sobotę (7.11) o godz. 11 w Hali Sportowej Tatar zostanie rozegrane kolejne spotkanie I Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym. Rawska drużyna zmierzy się z ekipą ATS EAST RENT Białystok. Rozgrywki odbywają się bez udziału publiczności.

Za rawskie zawodniczki trzymamy kciuki. I przypominamy jak nasi tenisiści (kobiety i mężczyźni) radzili sobie w październiku – też w Hali Tatar.

24 października rawski zespół dziewcząt we własnej hali mierzył się z drużyna województwa łódzkiego MKS Jedynką Łódź. W rawskiej ekipie wystąpiły: Eliza Brzęczek, Wiktoria Wrzosek, Katarzyna Gierach oraz Paulina Stachecka. Spotkanie to od początku szło po myśli rawskiego zespołu, gdyż w pierwszej serii gier swoje pojedynki po wygrywały: Eliza, Wiktoria oraz Paulina. Tylko Kasia musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i po pierwszych 4 grach to Rawa prowadziła 3-1. Następnie rozegrano spotkania deblowe. Oby padły łupem na naszą korzyść. W drugiej serii gier to Rawa już tylko punktowała i rozstrzygnęła całe spotkanie, wygrywając 9-1. Dla Rawy punktowały: Eliza – 2, Wiktoria – 2, Kasia – 1, Paulina -2 oraz dwie gry deblowe: Eliza/Wiktoria -1, Kasia/Paula – 1.

Tego samego dnia rozegrano również kolejną kolejkę I Ligi Mężczyzn. Rawski zespół rozegrał spotkanie wyjazdowe z drużyna IKTS Broń Radom. Rawski “team” tworzyli: Kuba Polański, Kuba Gierach, Damian Rybak oraz Przemysław Zwierz. Ten dzień chyba nie należał do rawskiego zespołu i na pewno zapadnie w pamięci na długo w ich głowach, gdyż doznali oni porażki wyjazdowej aż 10-0. Tego dnia zespół gospodarzy po prostu okazał się zbyt silny dla rawskiej ekipy.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author