Categories Miasto

Spółdzielnia mieszkaniowa odnawia trzy bloki. To nie jedyne inwestycje rawskiej spółdzielni

spółdzielnia mieszkaniowa

Modernizacja elewacji trzech bloków i wymiana pionów oraz poziomów z ciepłą i zimną wodą. To najważniejsze inwestycje realizowane aktualnie przez Rawsko-Mazowiecką Spółdzielnię Mieszkaniową.

Prace związane z remontem i odnowieniem balkonów oraz elewacji bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego 16 zostały już praktycznie zakończone. Teraz ekipa remontowa przeniosła się na blok nr 13 również przy ul. Kazimierza Wielkiego. Później taki sam remont zostanie przeprowadzony w bloku nr 3 na os. 9-Maja.

Prace wykonywane są sprawnie. Nie ma większych problemów. Ale chcąc uniknąć problemów z poprzednich lat, będziemy wykonywać remonty tylko w trzech blokach rocznie – mówi w rozmowie z KochamRawe.pl Adam Iwaszkiewicz, prezes R-MSM.

Remont balkonów i elewacji wraz z malowaniem jednego bloku, to w zależności od zakresu prac, koszt ok. 200 tys. zł.

Spółdzielnia wymienia też piony i poziomy ciepłej oraz zimnej wody. W tym roku prace mają być wykonane w 11 spółdzielczych blokach.

Wymiana skorodowanych i zakamienionych rur sprawia, że mniej płacimy za ciepło, dostarczamy do mieszkań lepszej jakości wodę i mamy pewność, że przez kolejnych 30-40 lat nic nie będzie przeciekać – wymienia korzyści związane z wymianą rur prezes Adam Iwaszkiewicz.

Reklama w Rawie reklama w gazecie Rawa Mazowiecka
Reklama w Rawie reklama w gazecie Rawa Mazowiecka
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author