Categories Powiat

Targów edukacyjnych nie będzie? Będą! 26 marca w formie e-targów

Organizatorzy zdecydowali zmienić tegoroczną formułę XVIII Rawskich Targach Edukacyjnych na e-targi, czyli targi, które nie będą odbywać się jak zwykle w sali Starostwa Powiatowego, a wyłącznie na platformie online.

Zagłosuj na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego>>>

W tym roku młodzież, rodzice i kadra pedagogiczna szkół z terenu powiatu rawskiego oraz powiatów ościennych będzie mogła wziąć udział w XVIII Rawskich Targach Edukacyjnych w formie e-targów. Targi odbędą się za pośrednictwem udostępnionego w dniu 26 marca adresu internetowego, na którym znajdzie się oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych w atrakcyjnej formie multimedialnej.
Uczniowie wezmą udział w wydarzeniu i zapoznają się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych, podczas zajęć dydaktycznych w swoich szkołach.

Mamy nadzieję, że to nowatorskie rozwiązanie przyczyni się do zwiększenia zasięgu prezentowanej oferty edukacyjnej a innowacyjna multimedialna formuła pozwoli objąć swym zasięgiem większą liczbę zainteresowanych osób” – uzasadniają swoją decyzję przeniesienia targów do internetu organizatorzy tego corocznego wydarzenia.

Pierwotnie planowano jednak, że w tym roku, jak i w latach minionych, targi odbędą się offline – czyli na żywo w jednym miejscu uczniowie kończący w tym roku szkoły podstawowe, będą mogli spotkać się z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych, by zapoznać się z ich ofertą.

Jednak ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusem zapadła decyzja o przetestowaniu w tym roku innej formy targów.

Link do wydarzenia będzie aktywny od dnia 26 marca 2020r. na stronach:

Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej http://pup.rawamazowiecka.ibip.pl/

Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka https://www.rawamazowiecka.pl/

Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej https://www.powiatrawski.pl/

A także oczywiście w portalu www.KochamRawe.pl

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author