Categories Miasto

Tomasz Sekielski przyjedzie na spotkanie z mieszkańcami Rawy Mazowieckiej

Tomasz Sekielski spotkanie w Rawie Mazowieckiej

Tomasz Sekielski będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu „Krwawa Rawa”, który organizuje Miejska Biblioteka Publiczna. Spotkanie odbędzie się 14 października o godz. 18 w bibliotece.

Tomasz Sekielski to dziennikarz, twórca filmów dokumentalnych i prozaik. Jest autorem reportaży i powieściowych thrillerów z gatunku political fiction.

Wraz z bratem, producentem Markiem Sekielskim, stworzył filmy dokumentalne: “Tylko nie mów nikomu” oraz “Zabawa w chowanego”.

Filmy te dogłębnie poruszyły opinię publiczną, stając się przejmującym głosem ofiar wykorzystywania seksualnego przez duchownych katolickich.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 października (początek o godz. 18:00). Zapraszamy do sali konferencyjnej w głównej siedzibie biblioteki przy ul. Wyszyńskiego 7. Wstęp wolny.

Będzie to już ostatnie z trzech spotkań wpisujących się w projekt „Krwawa Rawa”, na który pozyskaliśmy dofinansowanie z Budżetu Obywatelskiego 2019. Przed wakacjami gościli u nas Jakub Żulczyk oraz Mariusz Czubaj. Wszyscy nasi goście uznawani są za jednych z najpoczytniejszych autorów kryminałów w naszym kraju.

Kilka słów o Tomaszu Sekielskim, który 14 października przyjedzie do Rawy:

Tomasz Sekielski ma w swoim dorobku przede wszystkim reportaże i książki publicystyczne. Popularność wśród czytelników przyniosły mu: trylogia “Sejf”, thrillery “Zapach Suszy” i “Smak suszy”, „Tylko nie mów nikomu”.

Na przestrzeni wieloletniej działalności dziennikarskiej Sekielski związany był z redakcjami m.in. TVN, TVN24, TVP1, TVP Info, tygodnika “Wprost”, portali Wirtualna Polska i Onet. Relacjonował przebieg wojny w Kosowie, wydarzenia związane z zatonięciem podwodnego okrętu atomowego “Kursk” czy też prace sejmowej komisji śledczej w sprawie afery Rywina. Wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził program “Teraz my!”.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author