Categories Miasto

Trwają prace drogowe na ul. Jeżowskiej. Ulica jest przejezdna, ale występują poważne utrudnienia

Wczoraj (12 maja) nawierzchnia ulicy Jeżowskiej została sfrezowana. Ulica nie została zamknięta, choć przejazd nią jest utrudniony. To kolejna ulica w Rawie, na której w ostatnim okresie prowadzone są prace remontowe.

Na ulicy Jeżowskiej zostały już poprzenoszone wpusty odwodnieniowe kanalizacji deszczowej . Drogowcy sfrezowali też nawierzchnię asfaltową.

Mimo trwających prac, ruch na tej ulicy nie został całkowicie zamknięty. – Ustaliłem z kierownikiem budowy, że w razie potrzeby ruchem będą kierować pracownicy firmy wykonującej prace. Chcę, aby uciążliwości dla kierowców były jak najmniejsze – zaznacza w rozmowie z KochamRawe.pl burmistrz Piotr Irla.

Na ulicy Jeżowskiej już w najbliższych dniach zostanie położona nakładka asfaltowa. Dla bezpieczeństwa pieszych, dwa przejścia zostaną wyniesione. Podobnie jak na ulic Miłej będą to wyniesienia asfaltowe.

Na ulicy Jeżowskiej zostanie także wyznaczony pas dla rowerów.

Burmistrz Rawy Piotr Irla zapewnia, że prace na ulicy Jeżowskiej zakończą się niebawem, a ekipy drogowców zajmą się modernizacją kolejnych ulic w Rawie m.in. ulicy Gąsiorowskiego, Urbańskiego i Braci Świderskich.

Więcej przeczytasz w najbliższym wydaniu gazety „Kochamrawe.pl – magazyn opinii”, która ukazuje się w nakładzie 8 tys. egz. i trafia bezpośrednio do ok. 4 tys. skrzynek pocztowych.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author